HAKKIMIZDA

favorilezzetler.com olarak 2013 yılında insanların lezzet mekanlarını birbirleriyle paylaşabilecekleri bir platform hayaliyle çıktık yola. Bugün geldiğimiz noktada üyelerimizin desteğiyle milyonlarca insana hizmet veren yeme içme ve gezi sektörüne yön veren platformu haline geldik.

Gittiği lezzet mekanları ile ilgili profesyonel ayrıntılı analizler yapan ve bunu tüm kullanıcılar ile paylaşan yazarlarımız, cheflerimiz, bloggerlarımız ve lezzet gezginlerimize teşekkürler.

Her bir yazarımız favorilezzetler.com ailemizin birer ferdi bizim için. Objektif ve uzman mekan yorumlarıyla milyonlarca insanın tercihlerini yapma aşamasında onlara ışık tutuyorlar. Kimsenin bilmediği yeni lezzet mekanlarını keşfedip bunu tüm kullanıcılar ile paylaşıyorlar.

Çoğu zaman en iyi lezzetleri onlar sayesinde keşfedip tadıyoruz. Başlı başına bir lezzet cenneti olan ülkemizde inanın keşfedilecek çok değerli mekanlar ve lezzetleri var. Elimizden geldiğince biryandan insanları daha kaliteli lezzet seçimler yapabilmeleri için bilgilendirmeye ve yönlendirmeye çalışırken diğer yandan da lezzet mekanlarına daha iyi hizmet verebilmeleri için birtakım hizmetler ve öneriler sunuyoruz.

Toplumların bilgi ve birikim düzeyleri yükseldikçe tercihlerindeki kalite seviyesi de buna paralel olarak yükseliyor diyebiliriz.

Lezzet konusunda da bunu birebir yaşıyoruz. Bugün favorilezzetler.com üyeleri artık lezzet konusunda çok daha bilgili ve birikimli. Bu sayede en basitinden bir hamburger yediklerinde dahi hamburgeri hangi kritlerlere göre değerlendirmeleri gerektiğini biliyorlar ve değerlendirmelerini buna göre yapıyorlar. İşin en güzel yanı da bunu herkes birbirinden öğreniyor. Bu alandaki ilerlemeyi ve iyileşmeyi gördükçe özellikle lezzet alanında yarattığımız bilgi toplumu ile gurur duyuyoruz.

Biz kullanıcılarımız ile birlikte kaliteli içerikler üretmeye devam edeceğiz. Bu sayede Türkiye Lezzet Hareketi’nin bir aktörü olabiliyorsak ve sektörün kalitesini yükseltme noktasında bir katkı sağlayabiliyorsak ne mutlu. Bu satırları okuyorsanız en kısa zamanda sizi de bir lezzet tutkunu olarak aramıza bekliyoruz…